Suomen Robinson
No varmaan muutaisivatkin, meinaan jos voitto meni hälle. Päivän tietopläjäys Iltasanomat oikein lööppissä julisti kuinka tämä kaveri onkin oikein pahoinpitelijä. Eihän se nyt ole ollenkaan mediaseksikästä että sellainen rikollinen voittaa tuollaisen tervehenkisen kilvoittelun.Archie kirjoitti:Kyllähän bikerit on lepposia,, mutta saisiko tuonne television päättäjille sellaisen viestin, että me ei olla jos Hänninen ei voita... juu, juu tiedetään että on jo kesällä tapahtunut ohjelma mutta voisivat muuttaa lopun jos lopputulos joku muu kuin Hännisen voitto..
Affe
Ja koska sarkasmi on vaikea laji, etenkin kirjoitettuna niin tässä näitä koko rivi
äimän käki
MISTÄ Te oikein puhutte
Mikä &%¤/( Hänninen

Kyllä affen sarkasmi menee himaan (ilman hymiöitäkin)
Keltainen lehdistö yrittää vääntää kohujuttua, mutta niin siinä vaan taitaa käydä, että jäbä, jonka toimissa on särmää ja päättäväisyyttä, vie potin himaan. Vain halinalle jäisi spanielin katse silmissään kuuntelemaan, kun joku aivoton siemen vittuilee 
- Mopopoika -65
- Viestit: 2110
- Liittynyt: 08:42 07.05.2003.
- Paikkakunta: Vantaa-Pirkkala
- Viesti:
Tv-ykkösen aamun ensimmäisissä ruåttinkielisissä uutisissa tuli pätkä MP-näyttelyistä ja näytti siellä olevan pitkäkeula-koptereitakin (ainakin yksi britti... (tai japsi?)).
Alkaako Masalla dementia painamaan kun ei kaikki asiat muistu mieleen ja joutuu viestejä perä perään lähettämään....
Alkaako Masalla dementia painamaan kun ei kaikki asiat muistu mieleen ja joutuu viestejä perä perään lähettämään....
Aake
XLH-84 (late)
Aiemmin omistettu XLH -86, XLS -81 ja XLH-90
XLH-84 (late)
Aiemmin omistettu XLH -86, XLS -81 ja XLH-90